Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zielkowicach

Cały cel nauki polega na świadomym zdobyciu tego, co młodość otrzymuje darmo.

Dla rodziców

- Posiłki

Dyrektor szkoły informuje, iż  rozpoczynamy nabór wniosków o objęcie dożywianiem dzieci ( uczniów kl. I -VIII )  w roku szkolnym 2018/2019. Forma dożywiania nie ulega zmianie ( trzy  razy w tygodniu zupa  i dwa razy w tygodniu drugie danie.

Posiłki dostarczane będą przez  firmę Smaczny Kąsek, ul. Bolimowska 7, 99-400 Łowicz

Całkowity koszt posiłku to:

 zupa- 2,50 zł

drugie danie- 5,50 zł 

Posiłki nieodpłatne

Rodziny, których sytuacja finansowa i rodzinna jest trudna, a przy tym dochód na osobę w rodzinie nie przekracza kwoty - 771,00zł m-nie (netto) mogą ubiegać się o pomoc w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w formie sfinansowania kosztów  dożywiania  dziecka. Do gminy należy zgłosić się do 17 września 2018 roku.

Posiłki za odpłatnością

W sytuacji, kiedy dochód wynosi  powyżej  771 zł ( netto) na osobę w rodzinie  -  do kwoty 1 542 zł (netto) na osobę    w rodzinie dzieci mogą korzystać  z dożywiania za odpłatnością, gdzie dopłata gminy wynosi:

do zupy- 1,25 zł;     do drugiego dania – 2,75 zł.

Ponadto istnieje możliwość korzystania z dożywiania za pełną odpłatnością, gdzie rodzic  będzie regulował należność za dożywianie dziecka comiesięcznie  w danej szkole.

Planowany termin uruchomienia dożywiania to 1  października 2018r.   Rodziców zainteresowanych prosimy    o składanie oświadczeń w terminie do dnia 24 września br.

Oświadczenia (wnioski o dofinansowanie dożywiania) dostępne są na stronie szkoły lub u wychowawców.

 

- Program do nauki tabliczki mnożenia:

Do nauki:    http://Aztekium.pl/Tabliczka/

Do ćwiczenia szybkości: http://Aztekium.pl/Mistrz/