Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zielkowicach

Cały cel nauki polega na świadomym zdobyciu tego, co młodość otrzymuje darmo.

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zielkowicach - Klasa V

Wychowawca

Jolanta Sierota

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:45 - 08:30 język polski 5 Anna Nowak
08:40 - 09:25 zajęcia z wychowawcą 5 Anna Nowak
09:35 - 10:20 język angielski 5 Jan Drązikowski
10:40 - 11:25 matematyka 5 Dariusz Skulimowski
11:35 - 12:20 przyroda 5 Agnieszka Kosenda
12:30 - 13:15 zajęcia czytelnicze 5 Agnieszka Kosenda
13:25 - 14:10 terapia pedagogiczna 5 Lucyna Okraska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:45 - 08:30 matematyka 5 Dariusz Skulimowski
08:40 - 09:25 język polski 5 Anna Nowak
09:35 - 10:20 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Kamil Cieślak
10:40 - 11:25 historia i społeczeństwo 5 Jolanta Sierota
11:35 - 12:20 zajęcia komputerowe pracownia komputerowa Dariusz Skulimowski
12:30 - 13:15 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Kamil Cieślak
13:15 - 14:05 religia 5 Lucyna Okraska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:45 - 08:30 zajęcia komputerowe pracownia komputerowa Dariusz Skulimowski
08:40 - 09:25 muzyka 5 Piotr Słoma
09:35 - 10:20 plastyka 5 Jolanta Sierota
10:40 - 11:25 język polski 5 Anna Nowak
11:35 - 12:20 przyroda 5 Agnieszka Kosenda
12:30 - 13:15 język angielski 5 Jan Drązikowski
13:25 - 14:10 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Kamil Cieślak

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:45 - 08:30 język polski 5 Anna Nowak
08:40 - 09:25 język polski 5 Anna Nowak
09:35 - 10:20 matematyka 5 Dariusz Skulimowski
10:40 - 11:25 historia i społeczeństwo 5 Jolanta Sierota
11:35 - 12:20 religia 5 Lucyna Okraska
12:30 - 13:15 zaj. wyrównawcze z j. polskiego 5 Anna Nowak

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:45 - 08:30 koło informatyczne pracownia komputerowa Dariusz Skulimowski
08:40 - 09:25 przyroda 5 Agnieszka Kosenda
09:35 - 10:20 zajęcia techniczne 5 Jolanta Sierota
10:40 - 11:25 matematyka 5 Dariusz Skulimowski
11:35 - 12:20 język polski 5 Anna Nowak
12:30 - 13:15 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Kamil Cieślak
13:25 - 14:10 język angielski 5 Jan Drązikowski