Cały cel nauki polega na świadomym zdobyciu tego, co młodość otrzymuje darmo.

Aktualności

21 października 2018 19:58 | Aktualności

Wiem wszystko o życiu i dokonaniach Constantina Carathéodoryego - greckiego matematyka

Zapraszamy do udziału w konkursie Wiem wszystko o życiu i dokonaniach Constantina Carathéodoryego greckiego matematyka, organizowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w związku z obchodami 100-lecia nawiązania stosunków dyplomatycznych pomiędzy Rzeczpospolitą Polską a Republiką Grecji.
Konkurs ma na celu promowanie wiedzy na temat życia i dokonań Constantina Carathéodoryego. Uczestnicy mają za zadanie przygotowanie projektu edukacyjnego przedstawiającego życie i dokonania wybitnego greckiego matematyka.

Praca konkursowa powinna być przygotowana przez jednego ucznia, pod opieką nauczyciela w taki sposób, aby mogła być zaprezentowana na zajęciach edukacyjnych z wykorzystaniem pomocy dydaktycznych określonych w rządowym programie rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2017-2019 Aktywna tablica.

Konkurs przeprowadzany jest w trzech kategoriach wiekowych: uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej; uczniowie klas VII i VIII szkoły podstawowej oraz uczniowie klasy III dotychczasowego gimnazjum.

NAGRODĄ JEST WYCIECZKA DO GRECJI !!!

Przeczytano: 132 razy. Wydrukuj|Do góry