Aktualności

29 czerwca 2020 11:56 | Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Po miesiącach wytężonej pracy ,w innych niż dotychczas warunkach, nadszedł czas na upragniony wypoczynek.  W dniu 26 czerwca w naszej szkole odbyło się  zakończenie roku szkolnego 2019 /2020. 

   Na początku Pani Dyrektor Jolanta Zagawa  przywitała uczniów klasy ósmej, rodziców i nauczycieli wychowawców.  W podniosłej atmosferze odbyła się najpierw ceremonia przekazania Sztandaru Szkoły i ślubowania absolwentów.   Miłą niespodziankę dla kończących szkołę przygotowali uczniowie klasy VII, którzy dobrym słowem i pluszowym prezentem pożegnali starszych kolegów.

   Momentem długo wyczekiwanym przez uczniów było wręczenie przez p. Dyrektor  i wychowawcę  Annę Nowak  świadectw ukończenia szkoły,   nagród za wysokie wyniki w nauce i aktywność społeczną Podziękowania również zostały złożone rodzicom, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły.

   Na zakończenie Pani Dyrektor w imieniu wszystkich nauczycieli życzyła Absolwentom udanych wakacji,  sukcesów w nowych szkołach , umiejętności  dokonywania właściwych wyborów, zadowolenia z dalszej edukacji oraz szczęścia w życiu osobistym.

   

 

 

Przeczytano: 69 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: